Skip to main content

Ωρολόγιο Πρόγραμμα

Το ωρολόγιο πρόγραμμα που θα εφαρμοστεί το σχ. έτος 2016-17 είναι το εξής:

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
0 07:10 – 07:55
1 08:15 – 09:00 ΓΑΛΛΙΚΑ

11

ΓΕΡΜ.

6

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

 

ΓΑΛΛΙΚΑ

11

ΓΕΡΜ.

6

ΑΡΧΑΙΑ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

6

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

2 09:05 – 09:50 ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΟΙΚ. ΟΙΚΟΝ.

 

ΠΛΗΡ.

Ε

ΤΕΧΝ.

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

3 10:00 – 10:45 ΟΔΥΣΣΕΙΑ

 

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

12

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

 

ΟΔΥΣΣΕΙΑ

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

4 10:55 – 11:35 ΓΛΩΣΣΑ

 

ΤΕΧΝ.

 

ΠΛΗΡ.

Ε

ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΟΙΚ. ΟΙΚΟΝ.

 

ΑΡΧΑΙΑ

 

5 11:45 – 12:25 ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

6

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΚΕΙΜΕΝΑ

 

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

12

6 12:30 – 13:15 ΜΟΥΣΙΚΗ

 

ΚΕΙΜΕΝΑ

 

ΓΛΩΣΣΑ

 

ΦΥΣΙΚΗ

 

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΚΑΛ-ΤΕΧΝ

7 13:20 – 13:50 ΓΛΩΣΣΑ

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
0 07:10 – 07:55
1 08:15 – 09:00 ΓΑΛΛΙΚΑ

11

ΓΕΡΜ.

6

ΟΙΚ. ΟΙΚΟΝ.

 

ΓΑΛΛΙΚΑ

11

ΓΕΡΜ.

6

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

 

ΠΛΗΡ.

Ε

ΤΕΧΝ.

 

2 09:05 – 09:50 ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

3 10:00 – 10:45 ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

 

ΓΛΩΣΣΑ

 

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

 

ΤΕΧΝ.

 

ΠΛΗΡ.

Ε

4 10:55 – 11:35 ΓΛΩΣΣΑ

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΟΔΥΣΣΕΙΑ

 

ΓΛΩΣΣΑ

 

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΚΑΛ-ΤΕΧΝ

5 11:45 – 12:25 ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΑΡΧΑΙΑ

 

ΑΡΧΑΙΑ

 

ΦΥΣΙΚΗ

 

ΚΕΙΜΕΝΑ

 

6 12:30 – 13:15 ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΟΙΚ. ΟΙΚΟΝ.

 

ΚΕΙΜΕΝΑ

 

7 13:20 – 13:50 ΟΔΥΣΣΕΙΑ

 

ΜΟΥΣΙΚΗ

 

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
0 07:10 – 07:55
1 08:15 – 09:00 ΑΡΧΑΙΑ

 

ΓΛΩΣΣΑ

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΟΙΚ. ΟΙΚΟΝ.

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

6

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

2 09:05 – 09:50 ΙΣΤΟΡΙΑ

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΚΕΙΜΕΝΑ

 

ΚΕΙΜΕΝΑ

 

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΚΑΛ-ΤΕΧΝ

3 10:00 – 10:45 ΓΑΛΛΙΚΑ

 

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

12

ΑΡΧΑΙΑ

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

ΓΑΛΛΙΚΑ

 

4 10:55 – 11:35 ΟΔΥΣΣΕΙΑ

 

ΟΔΥΣΣΕΙΑ

 

ΤΕΧΝ.

 

ΠΛΗΡ.

Ε

ΦΥΣΙΚΗ

 

ΓΛΩΣΣΑ

 

5 11:45 – 12:25 ΟΙΚ. ΟΙΚΟΝ.

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

6

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

12

6 12:30 – 13:15 ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΠΛΗΡ.

Ε

ΤΕΧΝ.

 

ΓΛΩΣΣΑ

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΜΟΥΣΙΚΗ

 

7 13:20 – 13:50 ΒΙΟΛΟΓΙΑ

 

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

 

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
0 07:10 – 07:55
1 08:15 – 09:00 ΑΡΧΑΙΑ

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΓΛΩΣΣΑ

 

2 09:05 – 09:50 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

 

ΑΡΧΑΙΑ

 

ΧΗΜΕΙΑ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

 

ΙΛΙΑΔΑ

 

3 10:00 – 10:45 ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

 

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΚΑΛ-ΤΕΧΝ

ΠΛΗΡ.

Ε

ΤΕΧΝ.

 

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

 

4 10:55 – 11:35 ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΚΕΙΜΕΝΑ

 

ΙΛΙΑΔΑ

 

ΦΥΣΙΚΗ

 

ΓΑΛΛΙΚΑ

 

ΓΕΡΜ.

 

5 11:45 – 12:25 ΓΑΛΛΙΚΑ

 

ΓΕΡΜ.

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΓΛΩΣΣΑ

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΦΥΣΙΚΗ

 

6 12:30 – 13:15 ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

ΜΟΥΣΙΚΗ

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

ΚΕΙΜΕΝΑ

 

7 13:20 – 13:50 ΤΕΧΝ.

 

ΠΛΗΡ.

Ε

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
0 07:10 – 07:55
1 08:15 – 09:00 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

 

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

9

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

9

ΑΡΧΑΙΑ

 

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΚΑΛ-ΤΕΧΝ

2 09:05 – 09:50 ΜΟΥΣΙΚΗ

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

8

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΚΕΙΜΕΝΑ

 

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

 

3 10:00 – 10:45 ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

ΦΥΣΙΚΗ

 

ΓΛΩΣΣΑ

 

ΦΥΣΙΚΗ

 

4 10:55 – 11:35 ΧΗΜΕΙΑ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

8

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΓΑΛΛΙΚΑ

 

ΓΕΡΜ.

 

5 11:45 – 12:25 ΓΑΛΛΙΚΑ

 

ΓΕΡΜ.

 

ΙΛΙΑΔΑ

 

ΤΕΧΝ.

 

ΠΛΗΡ.

Ε

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

ΚΕΙΜΕΝΑ

 

6 12:30 – 13:15 ΒΙΟΛΟΓΙΑ

 

ΑΡΧΑΙΑ

 

ΠΛΗΡ.

Ε

ΤΕΧΝ.

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΓΛΩΣΣΑ

 

7 13:20 – 13:50 ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΙΛΙΑΔΑ

 

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
0 07:10 – 07:55
1 08:15 – 09:00 ΙΛΙΑΔΑ

 

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

9

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

9

ΓΛΩΣΣΑ

 

ΙΛΙΑΔΑ

 

2 09:05 – 09:50 ΓΕΡΜ.

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

8

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΤΕΧΝ.

 

ΠΛΗΡ.

Ε

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

 

3 10:00 – 10:45 ΑΡΧΑΙΑ

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΑΡΧΑΙΑ

 

4 10:55 – 11:35 ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

8

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΚΑΛ-ΤΕΧΝ

ΠΛΗΡ.

Ε

ΤΕΧΝ.

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

5 11:45 – 12:25 ΦΥΣΙΚΗ

 

ΚΕΙΜΕΝΑ

 

ΚΕΙΜΕΝΑ

 

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

 

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ

 

6 12:30 – 13:15 ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΓΛΩΣΣΑ

 

ΦΥΣΙΚΗ

 

ΓΕΡΜ.

 

7 13:20 – 13:50 ΜΟΥΣΙΚΗ

 

ΧΗΜΕΙΑ

 

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
0 07:10 – 07:55
1 08:15 – 09:00 ΙΣΤΟΡΙΑ

 

ΜΟΥΣΙΚΗ

 

ΑΡΧΑΙΑ

 

ΤΕΧΝ.

 

ΦΥΣΙΚΗ

 

2 09:05 – 09:50 ΑΡΧΑΙΑ

 

ΠΛΗΡ.

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

3 10:00 – 10:45 ΧΗΜΕΙΑ

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

ΕΛΕΝΗ

 

ΑΓΓΛΙΚΑ

3

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

4

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

4 10:55 – 11:35 ΓΑΛΛΙΚΑ

 

ΓΕΡΜ.

 

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

 

ΓΑΛΛΙΚΑ

2

ΓΕΡΜ.

4

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

4

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

3

5 11:45 – 12:25 ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΚΑΛ-ΤΕΧΝ

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΕΛΕΝΗ

 

6 12:30 – 13:15 ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΦΥΣΙΚΗ

 

7 13:20 – 13:50

Δευτέρα

Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
0 07:10 – 07:55
1 08:15 – 09:00 ΜΟΥΣΙΚΗ

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΚΑΛ-ΤΕΧΝ

ΦΥΣΙΚΗ

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

2 09:05 – 09:50 ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΧΗΜΕΙΑ

 

ΓΕΡΜ.

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

ΕΛΕΝΗ

 

3 10:00 – 10:45 ΑΡΧΑΙΑ

 

ΠΛΗΡ.

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΑΓΓΛΙΚΑ

3

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

4

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

4 10:55 – 11:35 ΑΓΩΓΗ

 

ΦΥΣΙΚΗ

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

4

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

3

5 11:45 – 12:25 ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΕΛΕΝΗ

 

ΑΓΩΓΗ

 

ΤΕΧΝ.

 

ΓΕΡΜ.

 

6 12:30 – 13:15 ΒΙΟΛΟΓΙΑ

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

7 13:20 – 13:50 ΑΡΧΑΙΑ

 

Δευτέρα

Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη

Παρασκευή

0 07:10 – 07:55
1 08:15 – 09:00 ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΧΗΜΕΙΑ

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

ΜΟΥΣΙΚΗ

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

2 09:05 – 09:50 ΙΣΤΟΡΙΑ

 

ΦΥΣΙΚΗ

 

ΑΡΧΑΙΑ

 

ΑΓΓΛΙΚΑ

 

ΘΡΗΣΚΕΥΤ.

 

3 10:00 – 10:45 ΕΛΕΝΗ

 

ΤΕΧΝ.

 

ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

 

ΦΥΣΙΚΗ

 

ΑΡΧΑΙΑ

 

4 10:55 – 11:35 ΓΑΛΛΙΚΑ

 

ΓΕΡΜ.

 

ΕΛΕΝΗ

 

ΓΑΛΛΙΚΑ

2

ΓΕΡΜ.

4

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

 

5 11:45 – 12:25 ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗ

 

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

 

ΜΑΘΗΜΑΤ.

 

ΠΛΗΡ.

 

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

ΚΑΛ-ΤΕΧΝ

6 12:30 – 13:15 ΑΓΓΛΙΚΑ

 

7 13:20 – 13:50

Share This: