ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ 25ΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

‘Οποιος μαθητής /τρια επιθυμεί μπορεί να δηλώσει συμμετοχή στα εργαστήρια του 25ου Φεστιβάλ Ολυμπίας για παιδιά και νέους.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι δόθηκε παράταση μίας εβδομάδας για την υποβολή των αιτήσεων των μαθητών/τριών στα εργαστήρια και τις κριτικές επιτροπές του 25ου Φεστιβάλ Ολυμπίας.

Η νέα καταληκτική ημερομηνία είναι η Παρασκευή 18/12/2022.
Οι μαθητές που ενδιαφέρονται θα πρέπει να επισκεφθούν τη σελίδα
(continue with eventival / create an new account)
και εφόσον δημιουργήσουν προφίλ, στη συνέχεια θα πρέπει να συμπληρώσουν τη Φόρμα Συμμετοχής που υπάρχει στο κάτω μέρος στη δεξιά πλευρά της σελίδας.

Προσοχή! Στη φόρμα συμπληρώνουν τα δικά τους στοιχεία και όχι των γονέων. Το έντυπο γονικής συγκατάθεσης μπορούν να το παραδώσουν στα σχολεία είτε στη γραμματεία του φεστιβάλ (Δραγατσανίου & Τ. Πετροπούλου).
Σε περίπτωση που αντιμετωπίσουν οποιαδήποτε δυσκολία μπορούν να επισκέπτονται τη γραμματεία του Φεστιβάλ προκειμένου να τους βοηθήσουμε.
Σας ευχαριστούμε πολύ,
Καλή συνέχεια!