Τελικός πρωταθλήματος επιτραπέζιας αντισφαίρισης

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το εσωτερικό πρωτάθλημα επιτραπέζιας αντισφαίρισης που πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο του μαθήματος της Φυσικής Αγωγής και στο οποίο συμμετείχαν πάνω από 70 μαθητές του σχολείου μας.

Ο τελικός πραγματοποιήθηκε στις 6 Μαρτίου στο προαύλιο του σχολείου, μεταξύ των προκριθέντων μαθητών Παναγιώτη Δελή και Χαράλαμπου Δημητρόπουλου. Νικητής του τελικού αναδείχτηκε ο Παναγιώτης Δελής. Και οι δυο μαθητές παρέλαβαν ως βραβείο ένα σετ ρακετών εξάσκησης ενώ σε όλους τους συμμετέχοντες μαθητές χορηγήθηκαν αναμνηστικοί έπαινοι συμμετοχής. Το τελικό τίμησαν με την παρουσία τους μέλη του Συλλόγου επιτραπέζιας αντισφαίρισης του Κοροίβου εκτελώντας χρέη διαιτητή αλλά και κάνοντας επίδειξη τεχνικής μετά το τέλος του αγώνα. Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές που αγκάλιασαν αυτήν όμορφη αθλητική δράση καθώς και στην κυρία Δαμιανάκη για την άψογη οργάνωση! Θερμές ευχαριστίες και στα μέλη του Συλλόγου επιτραπέζιας αντισφαίρισης του Κοροίβου για την υποστήριξη τους!